O znovu nalezené kráse

Tyto stránky jsou věnovány renovaci a uměleckému oživení staršího a starožitného nábytku. Krásné staré kousky které léta ležely bez povšimnutí, se mohou znovu objevit ve své původní kráse. A nebo mohou dostat i nový a modernější design a dále zdobit náš interiér. Po renovaci budou tvořit výrazný doplněk moderního bytu, velmi odlišný oproti nové sériové výrobě…

Starožitný nábytek

Nabízím znovuzrozené, restaurované, avšak původně kvalitně vyrobené kusy starožitného nábytku z masivního dřeva i z dřevěné překližky, které renovuji za použití klasických materiálů a kvalitních barev. Každý kus je jedinečný originál a má svůj vlastní příběh, který může naším přispěním pokračovat dále a dávat nám užitek i radost po mnoho dalších let.

Další možnosti pro zákazníka

Kombinací různých řemesel umím vytvořit  originální interiér včetně doplňků přesně podle požadavků uživatele. Zvláště, máte-li doma své oblíbené „zděděné kusy“, které již tak trochu vyšly z módy, jsou poškozené či jen fádní. Pokud se takových kousků nechcete vzdát a zatím nevíte co s nimi, mohu Vám poradit co rekonstruovat a jak.

Prohlédněte si galerii a inspirujte se, něco podobného můžete mít doma i Vy.